Szanowi Państwo,

dzięki uprzejmości Pana dr hab. Zbigniewa Nawrata https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Nawrat–  twórcy pierwszego w Polsce i w Europie robota do operacji na sercu, który ku naszemu zaszczytowi przyjął zaproszenie do wygłoszenia referatu w ramach zbliżającej się Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn. Sektor ochrony zdrowia w obliczu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, przekazuję pakiet rzetelnych informacji covidowych i nie tylko w formie nagrania  – zgromadzonych podczas Konferencji BioMedTechSilesia https://www.medsilesia.com/biomedtechsilesia/ z udziałem Pana Profesora, organizowanej przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im.prof Zbigniewa Religi przy wsparciu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Robotyki Medycznej oraz Województwa Śląskiego.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia wykładów.

 

Tworzenie wynalazcy zaczyna się od pierwszych słów rodziców, od przedszkola, szkoły podstawowej – potem już nie należy tylko przeszkadzać…

Nie utracimy szansy na lepszy świat jutro zaniedbując tych co będą go kształtować jutro.

Konferencja organizowana przez #FundacjaRozwojuKardiochirurgii im.prof Zbigniewa Religi przy wsparciu #ŚląskiegiUniwersytetMedyczny, #MiędzynarodoweStowarzyszenienarzeczRobotykiMedycznej oraz #WojewództwoŚląskie w ramach trwającej konferencji #BioMedTechSilesia.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH – zmieniamy się dla uczniów, bo to oni zmienią świat dla następnych!!

Kto nie zdążył ZAPRASZAMY do nagrania. Niesamowita sesja CoVidowa, Fantastyczni Mistrzowie 10 godzin spotkania jakiego nie było!!

Szkoła Wynalazców 2021

 

Cz.1.

https://www.youtube.com/watch?v=XmmZINJnAV0

Emilia Grzęda 16 min Motywacje

Mariusz Danioł 1.02 godz. Metody

Józef Kozak 1.44 godz. Patenty

Alejandro Juarez 2.30 godz. Chirurgia

 

Cz.2

https://www.youtube.com/watch?v=VXQVerW248U

Marek Wydra 22.00 min. Fizyka

Zenon Czuba 1.00 godz CoVid Nauka

Katarzyna Ciemny 1.50 godz CoVid Inżynier Medyczny

Dominik Pawliński 2.05 godz. CoVid SOR

Stanisław Krompiec 3.00 godz Chemia i Sport

Załącznik:

Szkoła Wynalzców 2021 – BioMedTech Silesia – Agenda.pdf