Student PSW w Kwidzynie nagrodzony za bohaterstwo

PSW z nowym kierunkiem

JUWELANIA PSW. Studenci świętowali nad Liwą

PULS KWIDZYNA - Dyplomy w ręku

Uroczystość wręczenia dyplomów i ukończenia studiów Powiślańskiej Szkoły Wyższej I stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu, kierunku pielęgniarstwo odbyła się 29 marca. To był szczególny dzień dla tych, którzy weszli w nowy etap życia, rozpoczynając pracę zawodową w służbie zdrowia oraz przyjmując odpowiedzialność za zdrowie i życie drugiego człowieka.

PULS KWIDZYNA - Student PSW wyróżniony Nagrodą Ministra

W dniu 16 grudnia 2013 roku student Powiślańskiej Szkoły Wyższej, Olexandr Petushyn’sky został wyróżniony Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ekonomii. To pierwsze tego rodzaju wyróżnienie dla studenta kwidzyńskiej uczelni.

PANORAM MIASTA - Rozstrzygnięto konkursy Prezydenta Miasta Tczewa

22 listopada odbyła się gala konkursu “Rzemieślnik roku 2013”, która była jednocześnie zwieńczeniem działań Domu Przedsiębiorcy w ramach światowego tygodnia przedsiębiorczości.

PULS KWIDZYNA - Wręczenie dyplomów w Powiślańskiej Szkole Wyższej

To już dwunaste wręczenie dyplomów w Powiślańskiej Szkole Wyższej, dawnej Wyższej Szkole Zarządzania w Kwidzynie. Wręczenie dyplomów absolwentom I stopnia studiów niestacjonarnych  odbyło się 14 września w auli uczelni.