PANORAMA MIASTA - Bałtycki Festiwal Nauki w Domu Przedsiębiorcy

Bałtycki Festiwal Nauki w Domu Przedsiębiorcy.

KURIER Powiatu Kwidzyńskiego - Amelia też o nas pamiętała – to słońce to była jej zasługa

Po raz drugi w Kwidzynie odbyła się rejestracja dawców szpiku. Osób, trzeba to podkrelić, które być może kiedyś uratują komuś życie.

PULS KWIDZYNA - "Dzień Dawcy" zakończony sukcesem

W sobotę, 13 kwietnia w Przedszkolu Ekologicznym odbył się długo zapowiadany “Dzień Dawcy”, poświęcony pamięci Amelki, zmarłej w ubiegłym roku na nowotwór.

KURIER Powiatu Kwidzyńskiego - Studenci pielęgniarstwa PSW odebrali dyplomy

Kilkadziesiąt pielęgniarek i pielęgniarzy odebrało dyplomy ukończenia studiów w Powiślańskiej zkole Wyższej, na kierunku Pielęgniarstwo.

KURIER Powiatu Kwidzyńskiego - WOŚP zagrała na nowej hali

W trakcie niedzielnego finału nasz powiatowy sztab WOŚP zebrał co najmniej 120 tys. zł, a serduszko nr 1 poszło za 5 tyś. zł.

BIULETYN INFORMACYJNY - Inauguracja Roku Akademickiego 2012/2013 w Powiślańskiej Szkole Wyższej w Kwidzynie

Dnia 29 września 2012 raku w Teatrze Miejskim w Kwidzynie odbyła się kolejna Inauguracja Roku Akademickied 2012/2013.

BIULETYN INFORMACYJNY - Uroczystość wręczenia dyplomów licencjata w Powiślańskiej Szkole Wyższej

Dnia 1 wześnia 2012 roku w Teatrze Miejskim w Kwidzynie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów licencjata absolwentom Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie.

PULS KWIDZYNA - Konkurs o indeks Powiślańskiej Szkoły Wyższej - Juwenalia "Powiślanki"

Jak co roku Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie oferuje swoim Czytelnikom możliwość zdobycia darmowej nauki na dowolnie wybranym wydziale uczelni.

PULS KWIDZYNA - Inauguracja roku akademickiego w PSW

Już po raz czternasty Powiślańska Szkoła Wyższa uroczyście obchodziła rozpoczęcie roku akademickiego. W minioną sobotę (29 września) studenci pierwszego roku mieli okazję poznać władze uczelni, jej strukturę oraz plany zajęć.

PULS KWIDZYNA - Dyplomy dla absolwentów PSW

W sobotę, 1 wsześnia po raz kolejny w teatrze miejskim odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów licencjackich absolwentom studiów pierwszego stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Wydziału Zarządzania. Przez trzynaście lat swojego istnienia szkoła wykształciła prawie 2 tysiące absolwentów.

KURIER Powiatu Kwidzyńskiego - Spełnione marzenia dzieci

Dzięki akcji “Zaproś z nami Mikołaja” udało się spełnić marzenia siódemki dzieci z naszego powiatu. Tydzień temu przedstawiliśmy troje z nich, dziś kolejna czwórka.